2733
2734
عنوان

پرستار خوب میشناسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 30 پست
سلام من 5 سال تو مهد کار کردم 26 سالمه با بهزیستی هم همکاری داشتم. برای نگهداری از بچه هر کس دوست داشت می تونه به من ایمیل بزنه رابطه خیلی خوبی هم با بچه ها دارم. Donya.12998@gmai.com
مامانای خوب و مهربون یه چند روزی که دقیق شدم تو قسمت پرستاری بچه و کسای که دنبال پرستار هستن اما چیزی که زیاد می بینم اینه که پرستار می خوان با خدمات منزل مادرهای عزیز شما بهترین و گرانبها ترین چیز زندگیتون که فرزندتون هست رو دارین به پرستار میسپارین پس چرا این تو مملکتمون جا افتاده که پرستار خدمتکار منزلمونم هست! پرستار یعنی چی!؟؟؟ پرستار در اصل یعنی کسی که با بچه همراه باشه بیشتر چیزارو در مورد روابط با بچه بدونه باهاش بازی کنه این آرامشو به بچه بده که وقتی مادرو پدر نیستن اون هست و کنارشه نه کسی،که فقط جای بچه رو عوض کنه حالا اگه کوچولو باشه غذاشو بده و بخوابنش . بچه باید کنار پرستار احساس آرامش داشته باشه حتی اگه خیلی بچه کوچیک باشه . تو رو خدا یکم در رابطه با پرستار و خدمتکار عمیق تر فکر کنیم. یه مدتی هم که یه سری شرکت آمدن که پرستارای که دارن به خاطر نداشتن توان مالی امدن فرم پرستاری فرم کردن و تازه لهت پشت تلفنم بهت میگن فقط نگه داری می خوا یا تمیزی خونه هم باشه که نرخاشون فرق میکنه. اما این تعریف از پرستار بچه نیست. یادتون باشه شما با ارزش ترین قسمت زندگیتونو به پرستار می سپارین.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام ندا جان من هم دنبال پرستار خوبم دوقلو دارم پنج ساله خونمونم بالای میدان پونکه به خانم پرستار شم ...

سلام عزیزم پرستار خوب میشناسی؟

مامانای خوب و مهربون یه چند روزی که دقیق شدم تو قسمت پرستاری بچه و کسای که دنبال پرستار هستن اما چیز ...

شمارتو میدی عزیزم

2740
سلام ندا جان من دنبال پرستار خوب میگردم از بعد از تعطیلات باید برم سرکار مرخصیم تمام شده. پسرم یک س ...

عزیزم من برای دخترم از موسسه طنین پرستار کودک گرفتم تو کارشون خیلی حرفه ای هستن پیشنهاد میکنم اگر دنبال پرستار هستین به این موسسه زنگ بزنین :88864543

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.شرکت پرستاری تدبیر واقع در تهران هست که دوستان شهرستان هم فقط در همان جایی که سکونت دارند میتونند پرستار بشند .

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com           

واتس اپ :             09128889359      

ایمیل :             info@ttadbir.com

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com           

واتس اپ :             09128889359      

ایمیل :             info@ttadbir.com

تلگرام:            t.me/biz_hamipars

فیس بوک : https://www.ninisite.com/discussion/topic/1385244/facebook.com/ttadbirfacebook.com/ttadbir

من برای مادرم از شرکت پرستاری مهرگان پرستار گرفتم خیلی راضی بودم کارشون در اعزام پرستار عالیه واقعا پرستاری که برای مادرم فرستادند عالی بودشمارش و میزارم ازش استفاده کنید اینجوری با خیال راحت میتونید عزیزانتون رو بهشون بسپارید و به کار هاتون برسید

02177611939-02177611995

09120612084-09120612085

2706