2733
2739
الماس جون عکسه خودته ؟؟ فاطی جون شوهر از لحاظ رابطه چطوره باهات ؟؟ من وقتی میرم خونه مادرشوهر اصلا یه ادمه دیگه میشم . خنده و شوخی تعطیل . فقط کنی البته کمک در حدی که نگن تنبله ، از خانوادم رابطم با شوهرم برنامه هامون جاهایی که رفتیم و میخوایم بریم اصلا نمیگم .
عشقم نفسم جیگرم دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خدا رو شکر . این خیلی میتونه روش تاثیر بذار . یعنی بزرگترین سیاست . حسابی بهش گرمی بده قطره گل سرخ هم میگن خوبه . بریز تو چایی بهش بده. اونطوری اگه حرفات منطقی باشه هم جذبت میشه هم بیشتر طرفه تو رو میگیره . زندگی روی این مورد میچرخه . زیاد هم بهش در مورد کار مادر و خواهرش چیزی نگو . بیخیال . مهم اینه که فهمید . ان شااله موفق باشی عزیزم .
عشقم نفسم جیگرم دخترم
2731
2740
فاطی جون این دفعه خواهرشوهرت باهات بد رفتار کرد. صداشو پر کن بده دست شوهرش. ب شوهرش بگو زنتو جمع کن تو زندگی مردم سرک نکشه و جنگ و جنجال راه نندازه.
دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش