2737
2734
عنوان

کسی فرزنش را در موسسه زبان کودک رنگین کمان ثبت نام کرده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161830 بازدید | 830 پست

من امروز ۳ تا مهد رفتم

قاصدک راه مفید

قاصدک سپید 

رنگین کمان شهرک غرب

قاصدک راه مفید گفت نمیشه داخلو ببینید آخر هفته که بچه ها نیستن بیا ببین حالا منتظرم مهد نعطیل بشه با مامانا صحبت کنم

قاصدگ سپید هنوز آموزش آنلاین بود گفت از خرداد شروع میکنیم

رنگین کمان شهرک غرب تمیز بود مامانا خیلی راضی بودن و بچه ها آموزش خوبی داشتن من موقع تعطیلیه کلاس رفتم بچه ها تو مجموعه میدوییدن با هم بازی میکردن ولی روزرویه پول نخواستن فقط اسم پرسیدن که زمان شروع ثبت نام تماس بگیرن گفتن از سال ۹۹ رزرو دارن ☹ بین اینا من فعلا از برخورد و محیط رنگین کمان شهرک غرب خوشم اومده

من امروز ۳ تا مهد رفتم قاصدک راه مفید قاصدک سپید  رنگین کمان شهرک غرب قاصدک راه مفید گفت نم ...

عزيزم من قصد دارم دخترم كلاس آنلاين زبان رنگين كمان ثبت نام كنم بنظرتون چطوره؟ البته بين مهرداد و رنگين كمان مرددم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ممنون میشم تجربه جدیدی اگر ازین مهد دارید بفرمایید من تصمیم داشتم فرزند 4سالم رو در مهد رنگین کمان شعبه پونک ثب نام کنم خیلی بررسی کردم هم از مدریس هم از اولیا در مورد نحوه آموزش زبان و متدی که کار میکنن همه تایید کردن که خیلی خوبه اما در مورد نحوه رفتار با کودک نه چند تا از اولیا گفتن که کلا این مهد اگر فرزندتون خودش رو با محیط سازگار نکنه مربی اصلا کاری باهاش نداره حتی اگر گریه کنه کاملا نسبت به این مسئله بی تفاوت هستن یا از اولیا بودن که میگفتن با توجه به اینکه در نجا نشسته بودن تا فرزندشون جذب بشه اما اجازه نداده بودن کودک بیاد و مادرش رو ببینه کلا انگار فشار زیادی روی بچه ها هست برای آموزش و از جنبه های دیگه اینکه محیط شاد و جذاب باشه به بچه ها خوش بگذره و محیط آروم و دلچسب باشه به این شکل نیست برای همین خیلی مرددم واقعا اگر همین طور باشه که کودک خیلی آسیب میبینه 😕😕

خداوندا مرا آن ده که آن به 
2731
منم پسرم از تیر میره مهد رنگین کمان منم هم تعریف شنیدم هم نکات منفی که اینجا خوندم اگر کسی تجریه دار ...

سلام عزیزم راضی هستید از رنگین کمان؟؟شهریه چقدره و ساعتاش چی؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم