2733
2734
عنوان

...تاپیک آموزش کامل و قدم به قدم خیاطی

| مشاهده متن کامل بحث + 55889 بازدید | 784 پست
ممنون الناز جان خیلی لطف میکنی. مطمینا یک دست صدا نداره عزیزم. همه ی ما در خیاطی تجربیاتی داریم که ...

من میخام یه مانتو بدوزم ازمدل رگال یا رگلان ازاین جلو بازا که استینی پفی دارن ومچ میخورن میشه کمکم کنید در حد ابتدایی خیاطی بلدم ولی قبلا یه سارافون دو تیکه دوختم الان مشکلم روی استینه پفی که مچ میخوره چون کار نکردم واینکه الگو رگال چطوریه

من خیاط هستم، باتوجه به وضعیت فعلی برای سفارش غیرحضوری به تازگی فعالیتم رو در اینستاگرام شروع کردم ،وممنون میشم از اینکه آدرس پیج بنده رو دنبال کنید وفالوو.وبه این طریق حمایت کنید تا دراین شرایط بتونیم به کارمون ادامه بدیم.

rose.kids.1

لباس کودک رز

۰۹۰۵۲۷۹۴۷۲۱

برای واتساپ

سپاس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرید اینترنتی آموزش خیاطی خانم عمرانی

یکی از راه حل های محبوب امروزه خرید اینترنتی سی دی و دی وی دی آموزش خیاطی است که می تواند برای یادگیری این هنر بسیار موثر باشد. اما قبل از خرید این کیت بهتر است بهترین بسته آموزش خیاطی و مربی آن را جویا شوید و تحقیقات لازم را انجام دهید تا هزینه ای را که صرف این کار می کنید هدر ندهید.

2731