2737
2734
عنوان

تروخدا کمک. کی ریش داعشی رو مد کردددد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من اصلا به معروف نمیاد اتفاقا به شوهرم گفتم نمیدونم این چرا فک کرده ریش بهش میاد
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2728
ای بابا چیه ادم چندشش میشه بخوره بصورتش....یمدت ببینه بدت میاد نزدیکش نمیری خودش میزنه..... خخخخخ یا توام موهای اونجاتو بزار بلند شه به تلافی اون...بگو مده زنای داعشیه.خخخخخخخخخخخخخ
اتش بگیر بدانی چه میکشم.....احساس سوختن به تماشا نمیشود.....
2740
نداآنلاین پست ها : 62 عضویت:1394/5/5 1394/5/8 - 5:22 عصر واااای انقدر غذا میچسبه به ریشاش حالم به هم میخوره وای وای چجور تحمل میکنی
و من یتوکل على الله فهو حسبه ((هر کس به خدا توکل کند خدا او را کفایت مى کند)).اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌷🌷
به نظر من این ریش داعشی سیاست بدی پشتشه اینجور اگه چهار تا داعشی خدایی نکرده بیان تو کشور با جونای خودمون قاطی بشن قابل تشخیص نیستن به نظر من چطور برای خانومها گشت ارشاد میزارن باید واسه این ریشم گشت بزارن بگیرنشون تا یاد بگیرن اینکارو نکنن