2733
2739
الان کامل تخلیه شد از راه بینی؟ عمل سختی بود ؟ شما کدوم بیمارستان عمل کردید ؟ ببخشید سایزش چقدر بود ...

برا من سایزش بزرگ بود خیلی طوری بود که میخواستن از سر عمل کنن ولی دکترم دید من ترسیدم گفت از راه بینی عملت میکنم 

بله عمل راحتی نیست مسلما من تو بیمارستان میلاد با دکتر محمد صفریان عمل شدم بسیار بسیار حاذق حتما برو پیشش 

دست دست نکن سریع عمل کن

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
برا من سایزش بزرگ بود خیلی طوری بود که میخواستن از سر عمل کنن ولی دکترم دید من ترسیدم گفت از راه بین ...

عزیز برای من ۶ ماه پیش اندازش کوچیک بود دکتر ها گفتن که نیاز به عمل نیست الان بعد شش ماه دوباره ام آر ای دادم ببرم کوابمو نشون دکتر بدم ببینم چی میگه ... امیدوارم حتی اگه عمل بخواد سخت نباشه عملش 

ببخشید بیمارستان میلاد خوب بود همه چیز تمیز بود ؟ رسیدگیشون خوب بود؟ هزینه هم فک کنم تو بیمارستان میلاد یا کمه یا نداره؟ 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من سایزش بزرگ بود خیلی طوری بود که میخواستن از سر عمل کنن ولی دکترم دید من ترسیدم گفت از راه بین ...

بیخشید من سوال دیگه هم‌دارم راحب این موضوع میشه در خواست دوستیمو قبول کنید ممنون میشم 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
عزیز برای من ۶ ماه پیش اندازش کوچیک بود دکتر ها گفتن که نیاز به عمل نیست الان بعد شش ماه دوباره ...

قبول کردم 

برا من خیلی بزرگ بود و باید زود عمل میشدم و دوبینی پیدا کرده بودم

رسیدگیشون فوق العاده بود 

طبقه 12 فقط برا مغز و اعصاب 

عالی بودن هزینه اصلا نداشت شاید حدود 2 میلیون

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
2731
عزیزم غده هیپوفیز رشد نمیکنه بلکه دقیقا زیر غده هیپوفیز یه سری کیست به وجود میاد و رشد میکنه و میچسب ...

سلام عزیزم هستی ؟ امروز جواب ازمایشمو تو گروه پزشکی فرستادم گفت پرولاکتین بالا تیروئیدمم نرماله شیردهی هم ندارم از چیه از غده هیپوفیزه آخه من دوماه پیش رفتم ام از ای مغز دکتر چیزی نگفت

2740
عزیز برای من ۶ ماه پیش اندازش کوچیک بود دکتر ها گفتن که نیاز به عمل نیست الان بعد شش ماه دوباره ...

سلام شما جراحي كردين؟

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️