2737
2739

تو هفت هشتاد زدم مساوی😾

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

برای چه چیزایی ناراحت میشین خدایی اونا پولشو میبرن مردم حرص میخورن

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی خوشحالم که استقلال برد😍اونم تو ثانیه های آخر🤗واقعا حقش بود که بره صدر جدول💙

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2731

سطح دغدغه هاتون ...

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

شوهر منم حالش گرفتس😂😂.

با اینکه پرسپولیسی هستم و بهیچ عنوان از استقلال خوشم نمیاد اما خب حقشونو گرفتن تیم مقابل میخاست زرنگ باشه گل نخوره یا خودش گل بزنه و ببره، 

استقلال هم سالهای قبل بدون جام نبوده ، این جامو هر سال میبردن دیگه 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2738
اومدی منو حرص بدی بیشتررر 😬😬😥

آره دقیقا😄😜😂

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
شوهر منم حالش گرفتس😂😂. با اینکه پرسپولیسی هستم و بهیچ عنوان از استقلال خوشم نمیاد اما خب حقشونو گ ...

دمت گرم مشتی هستی و پر طرفدارررر😂😂♥️

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
2706