2737
2734

من ی دارو میخام که تو ایران نیست... دبی و امارات آشنا داشتیم اونجا هم نبود... ی آشنا داریم آلمان هست اونجا پیدا کرده میخاست بده پست بیاره مثل اینکه گفتن چون ایران تحریم هست دارو نمیفرستن ب ایران... باید صبر کنم خودش هروقت خاست بیاد ایران برام بیاره اونم اگه تو فرودگاه بهش گیر ندن

بله راست ميگه 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله درسته حالا بدتر اینکه داروهایی ک تو ایران هست دز خیلی کمی از دارو داره و مابقی گچ و آهک هست هر ...

یکی از دلایلی که دارو ها اثر نمیکنه اینه انقدر سر خود و الکی مصرف کردن بدن نسبت بهش مقاوم شده

دارو مشکلی نداره چون اکثرا از کشور های دیگه میاد فقط ایران پر میشه 

پروفایلم خودمم😊
2738
دقیقا من سعی میکنم همه داروهامو از خارج تهیه کنم  مکمل ها که اصلا جای بحث نیست

خوش بحالت میتونی تهیه کنی

منکه مجبورم از همینجا بخرم جالبه ارزونم نیستا ولی خب متاسفانه هر بار مشخصه بی کیفیت تر از قبله

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
یکی از دلایلی که دارو ها اثر نمیکنه اینه انقدر سر خود و الکی مصرف کردن بدن نسبت بهش مقاوم شده دا ...

من داروی ناباروری میگیرم خود دکترها و داروخونه میگن علنا ایرانیش دز داروهارو کم کردن خارجیشم خییییلی کمه تو ایران ی جورایی نایاب و ی دونه آمپولش ده میلیون ب بالاعه

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
همون هم گفتن ممکنه تو فرودگاه گیر بدن چون مقصد ایرانه 

اره ممکنه، یه بار یه خانومی تو فرودگاه اینجوری باعجز و اصرار منو مجبور کرد برای خواهرزادش دارو بیارم، وایساد کنارم تا مطمئن شه از گیت رد شدمو گیر ندادن بعد رفت، ولی بازم ریسکه دیگه. پروازم کوفتم شد چون هرلحظه فکر می کردم ممکنه چیز دیگه ای باشه و بگیرنم بیچاره شم

💚💖
2706