2737
2734
عنوان

نگید دختر میخوام یا پسر🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 2485 بازدید | 149 پست

من میگم اگه یه جنسیت رو بیشتر دوست داری و بخاطرش ناراحت میشی اصلا بچه دار نشو چون هنوز مهمترین شرایط والد شدن که بلوغ فکریه رو نداری 

اگه قراره بخاطر دل خودمون بچه بیاریم و بخوایم همونی بشه که ما میخوایم خودخواهیه و آدم خودخواه پدر و مادر خوبی نمیشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین اگ درست تربیت بشه، پشتوانه مادر و خواهراشه، کمک حال پدرشه. درست تربیت بشه مرد محکمی برای خانواد ...

والا بچه های الان همین که واسه خودشون یه چیزی بشن پدرومادر وخواهر هیچ توقعی ازش ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا حرصی میشم وقتی میشنوم

کاش خدا یکی به من بده فرقیم نداره چی باشه فقط سالم و صالح همین

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
من میگم اگه یه جنسیت رو بیشتر دوست داری و بخاطرش ناراحت میشی ا صلا بچه دار نشو چون هنوز مهمترین شرای ...

دقیقا کاش بجای اینکه اینجا اینهمه اول گارد میگرفتن منظور صحبت من که هگین بود رو میفهمیدن

در اینده زن علی هسدم😂😁
2731

وا این حرف ها چیه یعنی آدم حق نداره آرزو داشته باشه یکی دلش پسر میخواد به این معنی نیست که دختر دوست ندارخ یا کسی که دلش دختر میخواد بازم این معنی نمیده که پسر دوست نداره .دلش میخواد فرزندی که داره اون جنسی باشه که خودش باهاش  اوکی هست .حالا مخالفم شد چیزی از مادریش کم نمیکنه که

چیزی به عنوان دخالت در کار خدا وجود نداره

این متطق درستی نیست همه ی ادما برا ارتقا زندگیشون تلاش میکنن ولی اگر بخوان اینجور یگن نباید تلاش کنن و به همکن فقری ک توش بدنیا اومدن راضی باشن و تو کار خدا دخالت نکنن.

برای بحث بچه هم هرکسی هدف و خواشته و علاقه ای دازه و مختاره ک براش تلاش دعا کنه

2740
حرف شما هم مثل همینا اشتباه هست برای اینکه فرهنگ پسر پرستی رو‌ بد کنید دارید فرهنک دختر پرستی رو رو ...

آخ گفتی من پسردارم خداشاهده اونقدردلمو میسوزونن که دختر  اله بله باباخدابهترمیدونه الحمدلله ان شاءالله سالم وصالح باشن بچه ها

آخ گفتی من پسردارم خداشاهده اونقدردلمو میسوزونن که دختر  اله بله باباخدابهترمیدونه الحمدلله ان ...

منم گفتم پسرم برای خودش یک پشتوانه 

ایجاد این تاپیکم فقط بخاط این بود که کسایی که پسر میخوان ولی دختر میشه کلی ناشکری میکنن 

وگرنه من نمیگم پسر بده پسرم خوبیای خودشو دارم مثلا همین پشتوانه و مثل کوه پش مامانشه امید ولرم بهتون برنخورده باشه😊😊❤️خدا پسرتون هم حفظ کنه یه روزی ایشالله یک پشتوانه گرمی براتون

در اینده زن علی هسدم😂😁
آخ گفتی من پسردارم خداشاهده اونقدردلمو میسوزونن که دختر  اله بله باباخدابهترمیدونه الحمدلله ان ...

میدونم افراط و تفریط داریم دیگه

نه بابا پسر داریم از دختر دلسوز تر

دایی مامانم   تا روز آخر مادرش رو حموم می‌برد و پوشک میکرد ولی دختراش ب بهانه سخته  چندشه شوهرم نمیزارع نیومدن

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
منم گفتم پسرم برای خودش یک پشتوانه  ایجاد این تاپیکم فقط بخاط این بود که کسایی که پسر میخوان و ...

ممنون عزیزم ولی کلاخیلی زیادشده موج دختردوستی من خودمم دخترخیلی دوست دارم ولی خوانخواست دیگه حتماصلاحم بوده ولی بهم میگن دلسوزنداری همدم نداری واین حرفاگلم ازشمانراحت نشدم اطرافیان خودموگفتم

خیلی مثلا چند وقت پیش یکی تاپیک زده برای عادی جلوه دادن پریودی اکه دختر دار شدم جشن پریودی  بر ...

ببین وقتی میان جشن ختنه سورون میگیرن و همه اقوامو دعوت میکنن که ما پسرمون رو ختنه کردیم، خوب این جشن هم طبیعیه دیگه.

(البته به نظر خودم هر دوتاش مسخره هست و اگه یه زمانی فرزند داشتم هیچکدومو انجام نمیدم)

هر دو جنس و دوست دارم ولی یکم دختر و بیشتر

اما بچه واسه پدر و مادرش عزیزه فرق نداره دختر باشه یا پسر

اونایی که واسه جنسیت سقط میکنن خیلی احمق و عقده این

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
2706