2737
2734
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

68038 بازدید | 1055 پست

بعذ لو رفتن خیانتش

قبول کرده همه چیزش (ب ارزش مهریه) ب نام زنش کنه تابمونه اما نگفته مهریه س

و گیر داده ب زنش دوباره بچه دار بشن

الان هم درامدش بالاس میتونه مهر زنش بده طلاق بده

میگه میخوام زندگی کنم اما خانمش باور نمی کنه

نظرتون ؟

مگه نه مردی که زنش نمیخواد دنبال راهی برا خلاصی مهریه س یا مهریه که بده جدا میشه

یا بچه بیشتر از زنی که دوست نداره نمی خواد؟؟؟؟

کسی ک دوست داشته باشه خیانت نمیکنه👌تورو شاید دوست داشته باشه ولی زنای دیگه رو هم داره خودتونو گول نزنید

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مردی ک زنشو دوس نداشته باشه طلاقش میده این بیچاره که همه جوره میخواد ثابت کنه پشیمونه

هیچ کدوم از خیانتکارا حاضر نیستن طلاق بدن میگن یکی تو خونه باشه کارامونو بکنه کلفتی مونو بکنه یکی هم برای بیرون و عشق و حال 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2740
هیچ کدوم از خیانتکارا حاضر نیستن طلاق بدن میگن یکی تو خونه باشه کارامونو بکنه کلفتی مونو بکنه یکی هم ...

اتفاقا اون دومی خیلی دوس داشت زنش بشه چون پول داره . ازشوهرش جدا شه

و بیاد کار خونه ش بکنه زندگی کنه 

عزیزم هر مردی ممکنه خیانت کنه بااین زنای خراب این دوره اگه پشیمون شده ببخشش و زندگیتو دوباره شروع ک ...

چقدر امثال شما ها ضعیف و حقیرید چون هر مردی ممکنه خیانت کنه پس ما ببخشیم این خرابا که یاد نمیگیرن وفادار باشن شخصا حاضرم امثال زن هابی مثل تورو زندگی شونو خراب کنم از بس زنا رو ضعیف می‌بیند این شوهرش بره خیانت کنه با زنای دیگه بخوابه هی قیافه زنشو بدنشو با اون مقایسه کنه بعد این ببخشه ؟ابن مردا میگن یه زن و کلفت تو خونه برا کارمون یکی برای بیرون و عشق و حال 

اتفاقا اون دومی خیلی دوس داشت زنش بشه چون پول داره . ازشوهرش جدا شه و بیاد کار خونه ش بکنه زندگی کن ...

پس تو هم کار خونشو بکن سرویس تو بده کاریت نباشه بزار عشق و حالش با بقیه باشه شاید برای اونا خیلی خرج می‌کنه اینا مردا یک چوب بخرن برا زنشون دوتا میگیرن برای معشوقشون

چقدر امثال شما ها ضعیف و حقیرید چون هر مردی ممکنه خیانت کنه پس ما ببخشیم این خرابا که یاد نمیگیرن وف ...

من شبیه زنا کلفت تو خونه نیستم

حتی هفته ای یه بار یکی میارم خونه تمیز کنه

اون زنی که باش بود کارمند متاهلش بود وشیشه پاک می کرد و زمین تی میکشید 

التماسش میکرد منو طلاق بده تا خودش بیاد شوهرمم پولداره 

اینم بگم با زن متاهل رابطه عاشقانه داشته و ب حرفای اون زن گوش میکرده  تا مدرک خیانتش جلو زنش ...

این دیگه هوش هواسش جای دیگس بی خیال جداشه بره 

مهرتم بگیر ...بخدای عهد واحد این آقا فراموش نمیکنه جسمش پیش شماس فقط 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706