2733
2734

من برای اولین بار که رل زدم زود وابسته شدم تا حدی که در حین جدایی مامانم برد روانشناس 

الان یادش میوفتم میخندم حدود 3 ماه بعد فراموش شد

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فک کردم راه بازگشت میخوای

نه زیاد بهش برگشتم خیلی پسم زد خيلي اذیتم کرد الان کل درارو به روم بسته هیچ راه ارتباطی باهاش ندارم مجبورم دیگه فراموشش کنم ولی دق میکنم نمیتونم با نبودش کنار بیام

دفعه اول که کات کردیم ۵ماه بعد دوباره آشتی کردیم تو این ۵ماه ثانیه ای فراموشم نشده بود 

دفعه دوم تو ۱ماه کاملا موآن کردم

و دیگه نه چکش میکنم نه به برگشتش فکر میکنم نه برام مهمه

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

فراموش نشده بدتر شدم

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
من برای اولین بار که رل زدم زود وابسته شدم تا حدی که در حین جدایی مامانم برد روانشناس  الان یا ...

ولی حس گند تو خالی بودن قلبت روزای اول جدایی و گریه کردنا و زجر کشیدند از جدایی عادیه؟درست میشه؟

ولی حس گند تو خالی بودن قلبت روزای اول جدایی و گریه کردنا و زجر کشیدند از جدایی عادیه؟درست میشه؟

عادیه خیلی

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706