2737
2734
به سختي خيلي اذيت شدم مادرم راضي نبود ميگفت بد اخلاقه يه بار نامزد كرديم بهم خورد دو سه ماه كلا قطع ...

انشاالله همه کسایی که عاشق همه بهم برسن چقدر قشنگ

همیشه خوشبخت و سلامت باشید کنارهم

آقایون دعوت به دوستی ندن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن عموی من جزء بندگان برگزیده ی خدا بود.

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2731

من سرپسر اولم حتی یبارم حالت تهوع نداشتم.هیچ علایمی نداشتم اصن.

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491
ميگن اگه پسر باشه اينجوريه راست ميگن!!؟😕

بچه اول من دختر بود اصلا نه تهوع نه ویار نه خواب هیچی

الانم باردارم یه کوچولو تهوع دارم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740
ميگن اگه پسر باشه اينجوريه راست ميگن!!؟😕

اره.کلا تهوع پسر کمتره.اگرم باشه بیشتره ظهر ب بعده.نه صب.

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491
بچه اول من دختر بود اصلا نه تهوع نه ویار نه خواب هیچی الانم باردارم یه کوچولو تهوع دارم

میدونی چیه جنسیتش منم همینجوریم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
2706