2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوستان عزیز ما زحمت کشیدیم تاپیک اعتراض# چندین صفحه برديم جلو

لطفا همتون بیایین اینجا اعتراض 

دستت رو لینک نگه داريد آبی شه بعد باز کردن بزن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13432364/%d8%a8%da%86%d9%87-

لطفا برای دور ریختنِ سَمِ کسی‌ اونو روی یکی‌ دیگه تُف نکنید:)💔🙂‌
2740

طلای خام امروز صبح گرمی ۳/۸۶۰ بود، الان که مینویسم، خبر ندارم چقدر بالا رفته. تو گرمی ۳/۲۰۰ یه گردنبند چُس مثقالی مرواریدی خرید، ۴/۷۰۰. اونروز چقدر خودم رو نفرین کردم، خوابیدم بیدار شدم، رفت بالا. تا یه چُس پول جمع میکنیم یه چیزی بخریم، طلا میره بالا، نه فقط طلا همه چیز میره بالا. به نظر من فعلا باید صبر کرد، التهابات منطقه بخوابه. احتمالا پایین بیاد ولی خب باز دوباره میره بالا!

مرده شور این اقتصاد رو ببرن که با حرف و حرکت این و اون بالا و پایین میره!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
طلای خام امروز صبح گرمی ۳/۸۶۰ بود، الان که مینویسم، خبر ندارم چقدر بالا رفته. تو گرمی ۳/۲۰۰ یه گردنب ...

بنظرم پایین نمیاد تا همین سه روز پیش ۳/۵۰۰ بود الان تقریبا۳/۹۰۰ شده 

حتی اگ پایین میاد فوقش ی ۱۰۰ تومن پایین بیاد !تو این مملکت همه چی گرون میشه تورمه

بنظرم پایین نمیاد تا همین سه روز پیش ۳/۵۰۰ بود الان تقریبا۳/۹۰۰ شده  حتی اگ پایین میاد فوقش ی ...

آخ درد بی درمون بگیره باعث و بانیش!

خیلی گرونِ الان، دستم به خرید نمیره با اینکه حرف شما کاملا منطقی و درسته! واقعا شجاعت میخواد تو این قیمت خرید کردن، پول خوبی جمع کردم ولی شجاعت خرید رو ندارم اصلا!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
2706